fbpx
Styczeń 15, 2019

PALERMO

Palermo 1024x763 PALERMO
Łóżka kontynentalne Palermo

Świetne samopoczucie zaraz po przebudzeniu zaczyna się od odpowiedniego łóżka. Linia PALERMO zapewni Ci idealny sen, a co za tym idzie udany dzień, pełen energii i motywacji. Łóżko kontynentalne to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prostotę w eleganckim wydaniu. Nowoczesna linia PALERMO została podkreślona geometrycznym przeszyciem wezgłowia oraz odpowiednio dobranymi nogami meblowymi.

PALERMO – Łóżko kontynentalne

Łóżka kontynentalne produkcji FORUM MEBLE 01 to praktycznie nieograniczona możliwość wykończenia. Wybierz idealny kolor do Twojego wnętrza z pośród blisko 200 kolorów i odcieni. Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru rodzaju nóg meblowych. Eleganckie i nowoczesne metalowe nogi wpiszą się do modernistycznych wnętrz stawiających na minimalizm. Drewniane nogi występują w 3 odcieniach; wenge, dąb olejowany oraz czarny mat.

Łóżka kontynentalne słyną z wyjątkowego komfortu, którego nie otrzymasz w klasycznym łóżku sypialnym. Najczęściej spotkasz je w hotelach wysokiej klasy. Łóżka kontynentalne składają się z dwóch materacy wypełnionych sprężynami typu BONELL. Do zestawu który składa się z kompletnego łóżka możesz dokupić Topper.

TOPPER

Zastosuj go w celu zmniejszenia nacisku i zwiększenia komfortu. Warstwa rozkładającej nacisk pianki wyskoelastycznej we wnętrzu nakładki dopasowuje się do kształtu ciała, pozwalając uzyskać wyjątkowy komfort snu i wypoczynku.

WYMIARY:

  • Długość: 2100 mm
  • Wysokość siedziska: 520 mm
  • Wysokość zagłowia: 1100 mm

Łóżka kontynentalne w naszej firmie dostępne są w 3 szerokościach:

  • 1400 mm
  • 1600 mm
  • 1800 mm

Niniejsza propozycja nie jest oferta w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian konstrukcyjnych w oferowanych meblach nie zmieniając ich ogólnego wyglądu i charakteru. Wymiary mebli są podane z dokładnością do 5 cm.