fbpx
Styczeń 15, 2019

MEDIOLAN

Mediolan 1 1024x684 MEDIOLAN
Łóżka kontynentalne MEDIOLAN

Chcesz uciec od szarej codzienności? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie okażą się łóżka kontynentalne z linii MEDIOLAN. Wzorowane na Włoskim designie urozmaicą każda aranżację. Trendy meblarskie zwracają uwagę na nowoczesne modele utrzymane w minimalistycznej formie. Najlepsi styliści wnętrz i architekci stawiają na gęste przepikowania, które urozmaicają wezgłowia. Łóżko kontynentalne MEDIOLAN zachwyca klasycznym pięknem, jak również wyjątkowym komfortem.

MEDIOLAN

Łóżka kontynentalne to nie tylko wygoda zaczerpnięta z najlepszych światowych hoteli. To również moc praktycznych rozwiązań. MEDIOLAN wyposażayliśmy w przestronną skrzynię na pościel, która pozwoli Ci na uzyskanie dodatkowego miejsca do przechowywania w domu.

Łóżka kontynentalne słyną z wyjątkowego komfortu, którego nie otrzymasz w klasycznym łóżku sypialnym. Najczęściej spotkasz je w hotelach wysokiej klasy. Łóżka kontynentalne składają się z dwóch materacy wypełnionych sprężynami typu BONELL. Do zestawu który składa się z kompletnego łóżka możesz dokupić Topper.

TOPPER

Zastosuj go w celu zmniejszenia nacisku i zwiększenia komfortu. Warstwa rozkładającej nacisk pianki wyskoelastycznej we wnętrzu nakładki dopasowuje się do kształtu ciała, pozwalając uzyskać wyjątkowy komfort snu i wypoczynku.

WYMIARY

  • Długość: 2140 mm
  • Wysokość siedziska: 620 mm
  • Wysokość zagłowia: 1420 mm

Łóżko kontynentalne w naszej firmie dostępne jest w 3 szerokościach:

  • 1400 mm
  • 1600 mm
  • 1800 mm

Niniejsza propozycja nie jest oferta w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian konstrukcyjnych w oferowanych meblach nie zmieniając ich ogólnego wyglądu i charakteru. Wymiary mebli podane z dokładnością do 5 cm.