fbpx
Styczeń 16, 2019

FLORENCJA

Florencja 1024x714 FLORENCJA
Łóżka kontynentalne Florencja

Łóżka kontynentalne z kolekcji FLORENCJA to wymarzony komfort połączony z idealnymi proporcjami i nowoczesnym włoskim wzornictwem. Harmonijnie komponuje się z każdym wnętrzem. Łóżka kontynentalne słyną z wyjątkowej wygody i zapewniają efektywny sen, który pozwoli Ci na rozpoczęcie każdego poranka z energią i chęcią do działania. Łóżka kontynentalne z kolekcji FLORENCJA poprzez pionowe i poziome linie wprowadzają geometryczną równowagę. FLORENCJA wpisze się do prowansalskich jak i nowoczesnych aranżacji.

FLORENCJA

Łóżka kontynentalne produkcji FORUM MEBLE 01 to praktycznie nieograniczona możliwość wykończenia. Wybierz idealny kolor do Twojego wnętrza z pośród blisko 200 kolorów i odcieni. Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru rodzaju nóg meblowych. Eleganckie i nowoczesne metalowe nogi wpiszą się do modernistycznych wnętrz stawiających na minimalizm. Drewniane nogi występują w 2 odcieniach; dąb naturalny oraz czarny mat.

Łóżka kontynentalne słyną z wyjątkowego komfortu, którego nie otrzymasz w klasycznym łóżku sypialnym. Najczęściej spotkasz je w hotelach wysokiej klasy. Łóżka kontynentalne składają się z dwóch materacy wypełnionych sprężynami typu BONELL. Do zestawu który składa się z kompletnego łóżka możesz dokupić Topper.

TOPPER

TOPPER zmniejszenia nacisk i zwiększa komfort. Warstwa rozkładającej nacisk pianki wyskoelastycznej we wnętrzu nakładki dopasowuje się do kształtu ciała, pozwalając uzyskać wyjątkowy komfort snu i wypoczynku.

WYMIARY:

  • Długość: 2100 mm
  • Wysokość siedziska: 550 mm
  • Wysokość zagłowia: 1100 mm

Łóżka kontynentalne w naszej firmie dostępne są w 3 szerokościach:

  • 1400 mm
  • 1600 mm
  • 1800 mm

Niniejsza propozycja nie jest oferta w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian konstrukcyjnych w oferowanych meblach nie zmieniając ich ogólnego wyglądu i charakteru. Wymiary mebli są podane z dokładnością do 5 cm.